26. – 27. listopadu 2023 – Soustředění žáků literárně-dramatického oboru v Panenské Rozsíčce

Dva báječné dny neděli 26. 11. a pondělí 27. 11. 2023 prožili naši žáci na soustředění literárně-dramatického oboru v penzionu Dyje v Panenské Rozsíčce. Nejenže udělali „kus práce“ na představeních, která připravují na jarní festival Třešťské divadelní jaro, ale užili si také spoustu sněhu!!! Krom práce a venkovních radovánek trávili čas například vařením a přípravou pokrmů. A co je velice důležité, samozřejmě zde upevňovali svá přátelství a kolektivního ducha souboru. LDO u nás vyučuje paní učitelka Pavla Houdková, která pro děti celé soustředění připravila. Děkujeme Unii rodičů při ZUŠ Třešť, která financovala ubytování žákům.