Rozvrh hodin – taneční obor školní rok 2020 / 2021

Výuka dle rozvrhu začíná od 07.9.2020

  • nesrovnalosti řešte ihned- individuálně, děkujeme
  • upozorňujeme na možnost změny, proto prosím kontrolujte rozpis průběžně

Poznámka. některé skupiny mají výuku i dvakrát týdně.

Pondělí:
13.15-14.23 3. ročník
Hronová Adéla
Marečková Aneta
Pavlíčková Sára
Semrádová Tea
Štůsková Zuzana
Tůmová Eliška
Tůmová Markéta
Zídková Klára

14.30-16.00 PTV
Brychtová Apolena
Dušková Klára
Hynková Anežka
Novotná Elena
Polednová Dominika
Soukupová Kristýna
Staňková Rozálie
Štočková Markéta
Winterová Nikol
Zachová Alžběta
Zídková Barbora

16.05-16.50 7. ročník
Kartáková Veronika
Kličková Ema
Komínová Vendula
Novotný Matyáš
Simotová Julie

16.50-17.35 6.+7. ročník
Eliášová Dora
Kodysová Markéta
Neumanová Jolana
Příhodová Nikol
Štůsková Simona
Štanclová Kristýna
Tůmová Barbora
Vejvodová Rozálie
Kartáková Veronika
Komínová Vendula
Novotný Matyáš
Simotová Julie

17.35-18.20 6. ročník
Eliášová Dora
Kodysová Markéta
Neumanová Jolana
Příhodová Nikol
Štůsková Simona
Štanclová Kristýna
Tůmová Barbora
Vejvodová Rozálie

Úterý:
14:15 – 15:23 1.+2. ročník
Bambulová Markéta
Budařová Ellen
Dolská Marie
Dufková Kateřina
Germeková Klára
Kaňkovská Amálie
Marková Magdalena
Pízová Sofie
Plucarová Karolína
Polednová Helena
Šplínarová Klára
Štrejbarová Natálie
Vejvodová Viola

15.30 – 16.15 4. ročník
Böhmová Tereza
Ježková Viktorie
Kněžíčková Tereza
Korecká Eva
Říhová Kamila
Staňková Šarlota

16.15-17.00 4.+5. ročník
Böhmová Tereza
Ježková Viktorie
Kněžíčková Tereza
Korecká Eva
Říhová Kamila
Staňková Šarlota
Havlová Klára
Kameníková Natálie
Meisterová Eliška
Nosková Justýna
Paluchová Nela
Straková Amálie

17:00-17.45 5. ročník
Havlová Klára
Kameníková Natálie
Meisterová Eliška
Nosková Justýna
Paluchová Nela
Straková Amálie

Čtvrtek:
13.15-14.23 3. ročník
Hronová Adéla
Marečková Aneta
Pavlíčková Sára
Semrádová Tea
Štůsková Zuzana
Tůmová Eliška
Tůmová Markéta
Zídková Klára

14.30-15.15 6. ročník
Eliášová Dora
Kodysová Markéta
Neumanová Jolana
Příhodová Nikol
Štůsková Simona
Štanclová Kristýna
Tůmová Barbora
Vejvodová Rozálie

15.15-16.00 6.+7. ročník
Kartáková Veronika
Komínová Vendula
Novotný Matyáš
Simotová Julie
Eliášová Dora
Kodysová Markéta
Neumanová Jolana
Příhodová Nikol
Štůsková Simona
Štanclová Kristýna
Tůmová Barbora
Vejvodová Rozálie

16.00-16.45 7. ročník
Kartáková Veronika
Kličková Ema
Komínová Vendula
Novotný Matyáš
Simotová Julie

Pátek:
13:15 – 14:22 1.+2. ročník
Bambulová Markéta
Budařová Ellen
Dolská Marie
Dufková Kateřina
Germeková Klára
Kaňkovská Amálie
Marková Magdalena
Pízová Sofie
Plucarová Karolína
Polednová Helena
Šplínarová Klára
Štrejbarová Natálie
Vejvodová Viola

14.30 – 15.15 4. ročník
Böhmová Tereza
Ježková Viktorie
Kněžíčková Tereza
Korecká Eva
Říhová Kamila
Staňková Šarlota

15.20-16.05 5. ročník
Havlová Klára
Kameníková Natálie
Meisterová Eliška
Nosková Justýna
Paluchová Nela
Straková Amálie

16.10-16.55 1.ročník 2.stupeň
Bambulová Monika
Joklová Kateřina
Kodys David
Kodysová Denisa
Láníková Aneta
Trojanová Lenka
Zažímalová Klára

16.55-18.25 1.+2.ročník 2.stupeň
Bambulová Monika
Joklová Kateřina
Kodys David
Kodysová Denisa
Láníková Aneta
Trojanová Lenka
Zažímalová Klára
Adamová Magdalena
Böhmová Karolína
Davidová Barbora
Hinková Amálie
Kličková Ema
Krejčová Natálie

18.25-19.10 2.ročník 2.stupeň
Adamová Magdalena
Böhmová Karolína
Davidová Barbora
Hinková Amálie
Kličková Ema
Krejčová Natálie

Menu