13. – 14. listopadu 2023 – Soustředění žáků pěveckého oddělení v Panenské Rozsíčce

Bezva dva dny úterý 13. a středu 14. listopadu 2023 si užili naši žáci na soustředění pěveckého oddělení v nedaleké Panenské Rozsíčce v penzionu Dyje. Stává se již tradicí, že si náš pěvecký sbor PoTřešťata zve město Luka nad Jihlavou a obec Růžená na akci Rozsvícení vánočního stromu. Naši zpěváčci zpívají samozřejmě pravidelně i v našem městě, ale letos je Zahájení Adventu pojato jinak. Takže naši žáčci nejen dva dny trénovali na blížící se vánoční a adventní vystoupení, ale také si v penzionu sami vařili. A co že bylo dobrého? K snídani buchty od jejich maminek, k obědu tradiční sekaná a k večeři – opět tradičně – si žáci sami zapekli toasty. A nejkrásnější je, že zde také utužili svá přátelství! Děkujeme rodičům, kteří dětem napekli buchtičky na soustředění, Unii rodičů při ZUŠ Třešť, která dětem zaplatila ubytování a hlavně paní učitelce Haně Němcové, která pěvecké oddělení vede a celé soustředění zorganizovala.