16. 3. 2022 Koncert rodin s předáním ocenění Hvězda roku 2021

Večer plný hudby a zářivých Hvězd „jako za starých časů“ jsme prožili ve středu 16. března 2022, kdy jsme po roce a půl uspořádali ve spolupráci s odborem kultury Města Třešť Koncert rodin s předáním ocenění Hvězda roku 2021. V roce 2020 jsme koncert nemohli organizovat kvůli covidové pandemii a tento byl přeložen z podzimu loňského roku, kdy epidemiologická situace nebyla stále příznivá. Koncert byl opravdu „jako za starých časů“, neboť naši hosté poprvé nemuseli koncert sledovat s nasazenými respirátory a my jsme viděli jejich milé úsměvy, a navíc jsme jim po koncertě mohli nabídnout v našich společných prostorách občerstvení, při kterém jsme si mohli sdělovat zážitky z vystoupení rodin a těšit se z ocenění našich Hvězdiček. První Koncert rodin jsme pořádali v roce 2011, v roce 2020 se nekonal a s tímto přeloženým to byl tedy jubilejní 10. koncert!

Měli jsme z tohoto večera velkou radost nejen proto, že jsme oslavili jeho 10. výročí, ale také proto, že co je krásnějšího než když se celá rodina sejde večer doma, zahraje si, zazpívá, navíc se rozhodne o svoje potěšení z hudby podělit s námi, a co je krásnějšího, než když děti v našem městě dokáží, ať už v jakémkoliv oboru, něco obdivuhodného a je jim zde před jejich rodinami předán titul Hvězda roku 2021?

Některé rodiny jsou nám po léta věrny a stále na našem Koncertě rodin vystupují, my jim za to velmi děkujeme. Některé rodiny vystupovaly poprvé, jejich vystoupení bylo opravdu krásné a my pevně věříme, že budou mít chuť si u nás zahrát i v letech nadcházejících. V průběhu večera titul Hvězda roku 2021 získali 3 ocenění a svým krásným umem nás potěšili tyto rodiny: Konývkovi, Bezděkovští, Fridrichovští, Škrdlovi, Příhodovi, Houdkovi, Meisterovi, Svobodovi, Horníkovi, Zažímalovi a Hynkovi. Titul Hvězda roku 2021 získali v oboru sport Jolana Ježková, Eduard Kubelík a Daniel Bouchner. Slavnostní fanfáry k samotnému udílení cen hráli žáci žesťového oddělení naší školy, moc jim děkujeme. Ještě jednou děkuji všem rodinám, které se našeho Koncertu rodin zúčastnily, gratuluji všem oceněným a děkuji také pedagogům, kteří pomáhali rodinám s přípravou programu na tento krásný slavnostní večer.

Menu