17. března 2024 – Festival TDJ, představení studentů Akademie umění a kultury v Třešti s pohádkou O perníkové chaloupce aneb JENOM JAKO

Na letošním 61. ročníku festivalu Třešťské divadelní jaro reprezentovali naši školu žáci ZUŠ a studenti Akademie umění a kultury v Třešti hned se třemi představeními. V neděli 17. března 2024 v dopoledních hodinách zahráli studenti Akademie pohádku Vlastimila Pešky O perníkové chaloupce aneb Jenom jako a zaujali nejen diváky, ale slova pochvaly získali i od poroty. Všichni obdivovali, s jakou vehemencí a elánem se herci vrhli do svých rolí. Dováděli na jevišti, jako děti. Jejich dospělí i malí diváci v hledišti se díky tomu báječně bavili! Účinkující se stali vítězi divácké ankety O NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTSKÉHO DIVÁKA na Závěrečném večeru TDJ 23. března 2024.