19. a 20. 4. 2018 – Slavnostní vystoupení žáků tanečního oboru v KD

Dne 19. dubna 2018 dopoledne vystoupili všichni žáci tanečního oboru pro žáky ZŠ Třešť a Pavlov a večer pro veřejnost. Hned následující den 20. dubna 2018 pro MŠ Třešť, Hodice, Růžená, Telč a Pavlov. Je nám velkým potěšením, že náš program shlédlo tolik kamarádů ze škol a školek, celkem 723 dětí. Svůj absolventský večer si užilo a krásně odtančilo deset absolventek prvního stupně a hned čtyři stupně druhého. Všem dívkám se vystoupení povedla. Absolventské vystoupení je vlastně jakési vyvrcholení jejich letité přípravy a pilné práce v hodinách výuky tanečního oboru. Děkujeme paní učitelce Miroslavě Svobodníkové za skvělou pedagogickou práci. Unii rodičů za dárkové poukazy pro absolventy. Poděkování patří i zaměstnancům Kulturního domu, jmenovitě paní vedoucí Marii Korešové a panu Ladislavu Nešporovi, za dokonalé technické zázemí a laskavý přístup.