26. 4. 2018 – Společný koncert se ZUŠ Dačice

Krásný večer jsme zažili spolu s našimi kamarády ze ZUŠ Dačice dne 26. 4. 2018 v Základní umělecké škole Dačice, kam jsme byli pozvaní, abychom společně s nimi předvedli, co umíme. Z obou škol se zapojilo mnoho žáků a pedagogů, proto byl koncert delší, ale velmi pestrý a opravdu se nikdo nenudil. Po koncertě nás milý pan ředitel Mochar pozval s dětmi na pohoštění a všichni si nejen pochutnali na bohatém občerstvení, ale i se dobře bavili a vzniklo nejedno přátelství mezi dětmi z naší i jejich školy. Těšíme se, až zase žáci a pedagogové ze ZUŠ Dačice pojedou k nám a my i Třešti budeme moci představit své kamarády. Děkujeme za přítomnost místostarostce Třeště paní Evě Požárové, která nelitovala svého času a přijela nás na koncert podpořit a celý večer strávila s námi.