26. 4. a 3. 5. 2017 – Absolventské koncerty

Ve dnech 26. 4. a 3. 5. 2017 vyvrcholila léta studií na naší škole hned pro 12 absolventů hudebního oboru. Svůj absolventský program žáci předvedli veřejně ve slavnostních prostorách zámku.

1. stupeň studia absolvovali: Stoklasová Hana– klavír ze třídy p. uč. Katrin  Dvořákové, Chalupová Klára, Tůmová Štěpánka a Veselá Ester, všechny z třídy p. uč. Marie Bazalové, Šalandová Ema – kytara ze třídy p. uč. M. Tesařové, dvě zpěvačky Feitlová Nikola a Policarová Karla ze třídy p. uč. Hany Němcové,  Kubát Štěpán – akordeon ze třídy p. ředitelky Lenky Brázdové. Druhý stupeň ukončily: Perničková Veronika – klavír ze třídy p. uč. Katrin  Dvořákové a Hinková Jana, Klimešová Simona a Policarová Karla, které všechny završily studium elektronických klávesových nástrojů u p. uč. Miluše Havlíkové. Všichni absolventi předvedli výborné výkony a jejich blízcí na ně mohli být právem pyšní. Děkujeme Unii rodičů a firmě Podzimek a synové za dárkové poukazy pro všechny absolventy.