27. a 28. 4. 2023 – Slavnostní vystoupení žáků tanečního oboru

Da nádherné dny jsme prožili s téměř všemi žáky tanečního oboru, kdy s nimi jejich paní učitelka Miroslava Lefnerová připravila Taneční večer – slavnostní vystoupení žáků tanečního oboru. Ve čtvrtek 27. dubna 2023 v dopoledních hodinách žáci svá taneční čísla předvedla žákům a učitelům Základní školy Třešť, kterých bylo celkem 472, a večer svým rodičům a veřejnosti. I ti se dostavili v hojném počtu, bylo jich 213. Druhý den ráno 28. dubna 2023 pak žáci tančili pro děti z mateřských škol Třešť, Růžená, Hodice, Pavlov a Batelov. Celkem to bylo 218 malých žáčků mateřských škol. Krom toho, že se na slavnostním vystoupení prezentovali všichni žáci tanečního oboru, tak také ukončili stupeň studia absolventi, kteří tančili sólově. Letos ukončily první stupeň studia 4 dívky a druhý stupeň studia 1 dívka. Celé dva dny byly naprosto úžasné. Žáci nejen skvěle tančili, ale byli také profesionální v tom slova smyslu, že v šatnách nezlobili a na svá taneční vystoupení byli v portálu vždy připraveni. Děkujeme nejen všem účinkujícím za skvělou reprezentaci školy, ale také zaměstnancům Kulturního domu v Třešti za technickou spolupráci, rodičům Unie při ZUŠ Třešť a za dárkové poukázky pro naše absolventy, kolegům ze ZUŠ za technickou spolupráci a hlídání dětí a samozřejmě největší dík patří paní učitelce Miroslavě Lefnerové za přípravu celého tanečního večera.