4.-5. 4. 2022 – Soustředění pěveckého oddělení

Další víkend po soustředění akordeonového oddělení se také v penzionu Dyje v Panenské Rozsíčce soustředili naši zpěváčci se svojí paní učitelkou Hanou Němcovou. Do penzionu přijeli v pondělí 4. dubna 2022 hned v osm hodin ráno, ubytovali se, uvařili si čaj a pustili se s chutí do práce. Nacvičovali program na absolventské vystoupení, které je čeká 11. května 2022. Tvořili scénku se zpěvy z muzikálu Bídníci k písni Hlava mazaná a po chutném obědě, který si uvařili sami žáci, vyrazili na krátkou procházku vesničkou. V odpoledních hodinách měli na programu nácvik písní a tanců z muzikálu Rebelové – Stín katedrál, ŠŠŠ a Pátá. Již tradičně – tak jako žáci akordeonového oddělení – si k večeři zapekli výborné toasty, opět si odpočinuli krátkou procházkou a večer ještě nacvičili píseň z muzikálu Jesus Christ Superstar Poslední večeře. Druhý den – v úterý ráno 5. dubna 2022 posnídali výborné buchtičky a bábovky, které jim napekly maminky, zopakovali všechny nacvičené písně a před obědem se všichni rozjeli domů. Věříme, že se všem jejich nacvičený program bude líbit.