8. – 10. března 2017 soustředění akordeonového oddělení ZUŠ Třešť a Telč

Opravdu velmi pilně pracovali na svých skladbách žáci akordeonového oddělení v penzionu Dyje v Panenské Rozsíčce ve dnech 8. až 10. března 2017 – tak, jak jsou děti již mnoho let zvyklé. Plán práce mají přesně daný a využije se snad každá minuta k nácviku skladeb, sehrání orchestru a přípravě na výroční vystoupení Čaj o páté, které se koná již dvacet let. Samozřejmě je i čas na navazování přátelských vztahů a příjemnou procházku po okolí. V každém případě pro děti je to příjemná forma usilovné práce. Žáci si spolu s paní ředitelkou Lenkou Brázdovou a paní učitelkou Jitkou Svobodou sami vařili. Děkujeme maminkám za napečení buchet k snídani a za trpělivost při náročných stěhováních a přemisťováních nástrojů i dětí na zkoušky a vystoupení.