Absolventský koncert v sále ZUŠ Třešť 9. 6. 2021

Ve středu 9. června se konal první ze série letošních Absolventských koncertů. Bohužel jsme s ohledem na mimořádná opatření nemohli naše koncerty pořádat za přítomnosti veřejnosti, a tak jsme se rozhodli neochudit rodiče ani veřejnost o zážitek z vyvrcholení studií našich absolventů a přenos z absolventského koncertu jsme vysílali živě. I přes počáteční technický zádrhel se nám, myslíme, podařilo přenos poskytnout bez problémů a my děkujeme všem, kteří na naše absolventy reagovali a podpořili je. V průběhu večera zazněly tóny klavírů, kytar a elektronického klávesového nástroje. Každý z absolventů měl připravené své sólové vystoupení a následně pak vystoupil v uskupení buď se svým pedagogem nebo spolužáky, toto pak je spojovací prvek všech absolventských vystoupení. Věříme, že si žáci večer užili, jejich absolventský večer byl výjimečný nejen slavnostním okamžikem, ale právě i způsobem, jakým jsme jej museli poskytnout veřejnosti.