Natáčení žáků pěveckého oddělení pro kapelu Autobus, 2. 2. 2022, Jihlava

Velmi výjimečný den měli také naši zpěváčci z pěveckého sboru Potřešťata – středu 2. února 2022. Kapela hrající symfonic-metal především na hudebních festivalech – Last Way, přizvala náš pěvecký sbor Potřešťata ke spolupráci při natáčení jejich vlastní písně Děti. S dětmi a jejich paní učitelkou Hanou Němcovou, DiS. jsme se vydali vláčkem na Hlavní nádraží v Jihlavě, odkud jsme se příjemnou procházkou prošli do nahrávacího studia této kapely. Jenom vidět opravdové profesionální nahrávací studio bylo pro nás velkým zážitkem a ještě větším ve studiu zpívat, natáčet jednotlivé hlasy, pozorovat způsob natáčení hudby. Naši žáci byli výborní, zpívali „jako o život“ a páni hudebníci byli s jejich výsledkem velmi spokojeni. Dokonce vyslovili své přání, aby děti s kapelou zpívali přímo na koncertě. Už teď se těšíme, až píseň muzikanti namixují a my si ji poslechneme celou. Zatím posíláme na ukázku jen pár fotek.