11. dubna 2024 – Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru v ZUŠ Havlíčkův Brod a krajské kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje v ZUŠ Jihlava

Čtvrtek 11. duben 2024 byl pro nás krásným úspěšným dnem! V ZUŠ Havlíčkův Brod proběhlo krajské kolo MŠMT ve hře na kytaru, kterého se zúčastnil žáci z 12 škol Kraje Vysočina. Naši školu reprezentoval Lukáš Brychta ze třídy p. uč. Martiny Tesařové a získal krásné 1. místo! V ZUŠ Jihlava zase probíhalo krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje a naše žákyně Klára Zažímalová ze třídy paní učitelky Kláry Cimermanové získala krásné 2. místo! Klárku doprovázela na klavír paní učitelka Katrin Dvořáková. Všem moc gratulujeme, máme z jejich úspěchu velkou radost!!!!