19. 3. 2019 Vystoupení žáků mladšího Měchbandu v ZUŠ Telč

Se ZUŠ Telč máme dlouholetou spolupráci, a to především v akordeonovém oddělení. Máme společný orchestr Měchband ZUŠ Třešť a Telč, pořádáme společné koncerty akordeonového oddělení, a protože naše žáčky do tohoto orchestru připravujeme od malička, cvičíme s nimi v takzvaném mladším Měchbandu. Žáci se také podívají do Penzionu Dyje v Panenské Rozsíčce, kde pravidelně pořádáme soustředění a už si tam také secvičují první společné skladbičky. Letos se naučili písničky ze známé pohádky Zlatovláska a právě v úterý 19. 3. 2019 je předvedli na Žákovském koncertě ZUŠ Telč. Písničky se povedly a naši mladší akordeonisté měli z vystoupení radost. Děkujeme našim rodičům, kteří spolupráci podporují a stále převáží dětem těžké nástroje.