31. 1. 2024 – Žákovský koncert

Přesně v závěru pololetí školního roku 2023/2024 – 31. ledna 2024 – jsme uspořádali další Žákovský koncert. Sál naší školy se zcela zaplnil rodiči a hosty a zahráli žáci od těch nejmladších až po ty nejstarší. Žáčci prvních až třetích ročníků se s potěšením podělili o nacvičené skladbičky, hráli na klavír, kytaru a zazněl sólový zpěv. Ti starší žáci, od čtvrtých ročníků, již hráli náročnější skladby. Jednak s radostí předvedli co umí, a také si „zkoušeli“ před diváky zahrát část programu, který si připravují do soutěží. Letos MŠMT vyhlásilo soutěže ve hře na klavír, kytaru a housle. Krom soutěžících žáků jsme si poslechli baskytaru, saxofon, klarinet, EKN a v závěru s opravdovým nadšením zazpíval náš pěvecký sbor. Věříme, že tato večerní hodinka byla pro naše rodiče a hosty příjemná.