21. března 2024 – okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje

Ve čtvrtek 21. března proběhlo v ZUŠ Jihlava okresní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje. Naši školu zde reprezentovala Anežka Hynková a Klára Zažímalová z houslové třídy paní učitelky Kláry Cimermanové. Všichni žáci podali překrásné výkony a naše dvě žačky se umístily na krásných 1. místech každá ve své kategorii! Klárka Zažímalová zároveň postoupila do krajského kola soutěže, kde bude naší ZUŠ reprezentovat. Na klavír je doprovázela naše skvělá klavíristka, paní učitelka Katrin Dvořáková, která za svůj doprovod získala zvláštní ocenění. Máme velikou radost! Srdečně gratulujeme našim dvěma žačkám Anežce a Klárce ke krásným výkonům, Klárce k postupu do krajského kola a paní učitelce Dvořákové za skvělé doprovody a ocenění!