26. 6. 2019 – Zájezd do Prahy

Dne 26. června 2019 jsme uspořádali s našimi žáky za finanční podpory Unie rodičů při ZUŠ Třešť výlet do Prahy na operu Jeníček a Mařenka v podání pěvců Národního divadla Praha a na druhou část dne jsme objednali komentovanou prohlídku Hradčan, Nového Světa a Pražského Hradu. Nechtěně jsme vybrali opravdu horký den, kdy padaly teplotní rekordy. Jak je zvykem, naše děti byly opravdu velmi hodné a věříme, že se jim připravený program líbil i přes obrovské horko, které nás trápilo při procházce Prahou. Alespoň malé osvěžení jim přinesl kropící vůz, po jehož zásahu jsme Pražský Hrad prošli jak parta vodníků. Cestou zpátky nechybělo rychlé občerstvení, kde děti nabraly síly na pomalou cestu po dálnici. Dorazili jsme domů se zpožděním, ale všichni a spokojení.