Večer plný nejen vážné hudby jsme si užili v úterý 6. února 2024, kdy jsme v sále naší ZUŠ pořádali společně s kolegyněmi z odboru kultury Města Třeště další koncert z cyklu koncertů vážné hudby Nocturno. Cyklus koncertů pořádáme již od roku 2011 a od té doby nad ním laskavě drží záštitu předseda Senátu Parlamentu ČR Miloš Vystrčil. Koncerty pořádáme nejen pro veřejnost, ale také pro naše žáky, protože všem chceme představit profesionální umělce. Tentokrát jsme pozvali houslistu Marca Čaňa, kterého na klavír doprovázel Jan Uvira. Umělci hráli především současnou moderní hudbu, kterou návštěvníci vždy odměnili silným potleskem. Sál naší školy byl zaplněn do posledního místa, což nás velmi těší. Žáci si poslechli, jak by mohli jednou hrát, když budou pilně cvičit a ostatní si jistě užili krásný večer.